Довжина прямокутного паралелепіпеда 4,2 см ширина на 2,7 менша довжини , а висота у 3 рази менша

ширини . Обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда. плиз срочно !!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.

Ответ:

4,2-2,7=1,5 см ширина паралелепіпеда

1,5÷3=0,5 см висота паралелепіпеда

об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює довжину помножити на ширину і помножити на висоту

4,2×1,5×0,5=3.15 см³- (сантиметрів кубічних) об'єм прямокутного паралелепіпеда

Пошаговое объяснение: