Знайдіть висоту трикутника, якщо вона в 4 рази більша за сторону, до якої прове- дена, а площа

трикутника дорівнює 72 см2.

Ответы на вопрос

Отвечает Луенко Валерия.

Ответ:

h=24 см

Пошаговое объяснение:

Площадь треугольника

S = 0.5 ah,

где

S = 72см²

а = h/4

Тогда

S = h²/8

h = √ (8S) = √(8 · 72) = √ 576 = 24 (см)