Катер, власна швидкість якого 15 км/год, проплив 2 год за течією ріки й 3 год проти течії. Яку

відстань він подолав за весь час, якщо швидкість течії - 4 км/год? Помогите пж!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Решетников Павел.

Ответ: якщо у катера швидкість 15 км/год, а течії 4 км/год, то якщо їх додати, буде швидкість за течією.

15+4=19 км/год (швидкість за течією)

Далі множимо на 2 год, і отримуємо відстань за течією.

19×2=38 км (відстань за течією)

Потім швидкість проти течії,

15-4=11 км/год ( швидкість проти течії)

І мнодимо на 3 , отримуючи відстань проти течії.

11×3=33 км