Даю 35 балів але будь ласка поможіть . Рівняння 1 13/17 + х/17 = 2 5/17. А)9 Б)8 В)5 Г)4


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

А) 9

Пошаговое объяснение:

30/17+х/17=39/17

30/17+х/17-39/17=0

(30+х-39)/17=0

х-9=0

х=9