345:5*45-456+87:1 помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Ольга.

Ответ:

2736

Пошаговое объяснение:

1.Спочатку треба поділити 345 на 5, потім те число яке вийде помножити на 45. Вийде 3105

2. 87:1(спочатку ділення) =87.

456 - 87 =369

А 3105 - 369 =2736

Здається, якось так, можливо помиляюсь

Отвечает Осташко Кристина.

Ответ:

345:5*45-456+87:1 = 69*45-456+87 = 3 105-456+87= 2 736

Пошаговое объяснение: