Помогите пожайлуста32м мата бар,бұл 2 орамдағы матадан x м кем.3 орам-ғы мата 1-ші орам-дан y м

артық.3 орамда ? метр бар? Мұндағы:x=8,y=6. Помогите пожайлуста до вечера

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Вадим.
1 орамда 32 м мата

1)32м+8м=40 м мата

Значит 2 орамда 40 м мата

2)32м+6м=38 м мата

Значит 3 орамда 38 м мата

3)32м+38м+40м=80 м мата

Барлығы 3 орамда 80 метр мата