коли Коля прийшов на день народження до свого товариша Толика, він разом з подарунком важив 26 кг

110 г. На дні народження Коля з'їв 40 цуаерок по 10 г кожна, 10 яблук по 100 г, 12 бутербродів по 110 г, 1 торт масою 2кг 500 г у цілому. Скільки важив Коля, коли виходив з дня народження Толі, якщо відомо, що свій подарунок він забрав із собою?.

Ответы на вопрос

Отвечает Беркут Никита.

Ответ:

1)7-4=2 (кг)

2)7+2=9(кг)