Відомо що відрізок DB у 5 разів менший від відрізка AD знайдіть довжину відрізка AB якщо AD=135​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабин Тимофей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. AD÷5= 135÷5=27 це DB

2. AD+DB= 135+27=162 це AB