Знайти площу кимнати,якщо ширина 7м, а довжина на 4 м. більша.


Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

Пошаговое объяснение:

S=ab

a=7

b=7+4=11

Sкимнати=11×7=77

відповідь=77 м