Знайдіть значання арифметичного корення: 5√32​


Ответы на вопрос

Отвечает Слюсарь Владислав.

Ответ:

20 √2

Пошаговое объяснение:

5 √ 32=5 √ 16*2=5*4 √ 2=20 √ 2