Срочно даю сто балов!!! чи бувають молекули води, відносна молекулярна маса яких становить 20?


Ответы на вопрос

Отвечает Сафонов Миша.

Відносна молекулярна маса води становить 18

Mr(H2O) = 2Ar(H) + Ar(O) = 2*1 + 16 = 18

Відомо, що атоми Гідрогену мають відносну атомну масу, яка дорівнює двом (дійтерій) та трьом (трітій). Таким чином, якщо  до складу води входять атоми Дійтерія, то відносна маса води буде дорівнювати 20

Mr(D₂O) = 2*2+16 = 20 - це тяжка вода

Відповідь: бувають молекули води, відносна молекулярна маса яких становить 20.