Запиши різницю таких чисел: зменшуване k, а відємник виражений часткою чисел b і 10. Знайди

значання різниці, якщо k=200, b=180

Ответы на вопрос

Отвечает Кранцевич Катя.

k-b/10,   якщо k=200, b=180, то

200-180/10=200-18=182 

Отвечает Бычков Олег.

 

знайдемо частку чисел b і 10,якщо b=180, то 180:10=18-це частка.

знайдемо різницю чисел 200-18=182