Обчисли периметр прямокутника, довжина якого дорівнює 15 см, аширина утри рази менша.Додаткове

завдання (за бажання)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гафуров Юсуф.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15:3=5(см)-ширина прямокутника;

(15+5)*2=40(см)

Відповідь:периметр 40 см.