12. Жұмысты 24 адам 6 күнде бітіреді. Тура осындай еңбек өнімділігімен осы жұмысты 36адам неше

күнде аяқтайды?Өтінем тез жауап берсеңіздер лучший ответ деп қоямын ​

Ответы на вопрос

Отвечает Асланов Рафо.

Еңбек өнімділігі өзгермесе, тура сол жұмыс болса, демек :

36/24=6/х

36х=24*6

36х=144

х=4

36 адам жұмысты 4 күнде аяқтайды.

Жауабы : 4 күн