Мектеп кабинетін жөндеуді екі бригада жасады. Бірінші бригада кабинетті 15 күнде бітіреді, егер

екінші бригадамен бірлессе 12 күнде бітіреді. Ал екінші бригада бұл істі неше күнде бітіреді? Пжпжпжп қатты керек болып тұұр

Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Аня.

12/1-15/1=60/5=11 күн болады лайк ❤ басыныздар