Радіус кола 5см.Знайти діаметр,довжину та площу кола?


Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Ліля.

d = 2r = 2 \times 5 = 10 \: (cm) \\ l = 2\pi r = 2 \times \pi  \times 5 = 10\pi (cm) \\ s = \pi \times  {r}^{2}  = 25\pi \: ( {cm}^{2} )

Отвечает Федькович Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 5 см

D - ? см

С - ? см

S - ? см

D = 2R

D = 2 * 5 = 10 см - диаметр

С = 2*π*R = π * D

C = 3,14 * 10 = 31,4 см - длина

S = πR² = π * (D : 2)²

S = 3,14 * (10 : 2)² = 3,14 * 5² = 3,14 * 25 = 78,5 см² - площадь