Мектеп кабинетін жөндеуді екі бригада жасады. Бірінші бригада кабинетті 15 күнде бітіреді, егер

екінші бригадамен бірлессе 12 күнде бітіреді. Ал екінші бригада бұл істі неше күнде бітірер еді?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшин Азамат.

Ответ:60

Пошаговое объяснение:

1/12-1/15=1/60

1:1/60=60