Знайдіть:A) HCK(39:52) ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНОО​


Ответы на вопрос

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 39 і 52

39 = 3* 13

52 = 2 *2*13

Виберемо в розкладанні меншого числа  множники, які не ввійшли в розкладання

2, 2, 13, 3.

НОК (39, 52) = 2*2*13*3 = 156.