600 санын 20 %-ке кемітіп, нәтижесін 40 %-ке арттырды. Қандай сан пайда

болды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

Ответ:672

600-600*0.2=600-120=480

480+480*0.4=480+192=672

Пошаговое объяснение: