Сыныпта 9қыз бар, ал ұлдың саны қыздардан7-ге артық. Сыныптағы оқушы санын анықта

помогитееееее​

Ответы на вопрос

Отвечает Лыткина Наталья.

25

Пошаговое объяснение:

9+7=16ұл саны

16+9=25барлығы 25 оқушы

Отвечает Самойлов Милан.

Ответ:

1)9+7=16 ұл

2)9+16=25 оқушы саны