Точка P належить відрізку CD. Чому дорівнює відізок CP, ЯКЩО CD=78см а, DP=24 см​ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чупрова Влада.

Ответ:

CP=54см

Пошаговое объяснение:

CD-DP=78-24=54- CP