Чому дорівнює сьомий член геометричної прогресії , якщо b8 =16 а знаменник прогресії q=3/4​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Галина.

Ответ:

b_7=21\frac{1}{3}

Пошаговое объяснение:

b_8=b_7*q\\b_7=b_8:q\\b_7=16:\frac{3}{4}=\frac{16}{1} *\frac{4}{3} =\frac{64}{3} =21\frac{1}{3}