Велосипедші бірқалыпты қозғплып, 30 мин ішінде 9 км жол жүрген. Велосипедші жылдамдығы м/с пен

есептеп табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Валерия.

t=30 мин=1800 с

S=9 км=9000 м

v-?

v=S/t

v=9000/1800=5 м/с

Жауабы :v=5м/с