Хлопчик склав машинку з деталей конструктора за 25 хв, двоповерховий гараж - на 7 хв швидше, а

робота-поліцейського - у 2 рази швидше, ніж складав гараж. Скільки часу витратив хлопчик на складання робота?

Ответы на вопрос

Отвечает Смагур Вика.

Ответ:

25-7=18(хв)склав гараж

18÷2=9(хв)склав робота