. Середнє арифметичне двох чисел складає 63,8. Одне із них дорі- внює 27,2. Знайдіть друге

число.А) 91;Б) 36,6;В) 100,4; Г) 61,6.що склала 16% всього шляху. Знай-​

Ответы на вопрос

Отвечает Буряк Женя.

Ответ: В) 100,4

Пошаговое объяснение:

63,8*2=127,6

127,6-27,2= 100,4

Отвечает Шавшуков Данил.
1) 63,8 *2=127,6 - сумма двух слагаемых
2) 127,6 - 27,2= 100,4 - другое число