у трьох пятих класах 100 учнів. у 5 - А і 5 - Б 65 учнів,а в 5 - А і 5- В - 66. скільки учнів у

кожному класі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Сергей.

Ответ:

100 - 65 = 35 уч. - в В класі

66 - 35 = 31 уч. - в А класі

65 - 31 = 34 уч. - в Б класі

Ответ: в А класі - 31 учень, в Б класі - 34 учня, а в В класі - 35 учнів