33 санының неше бөлгіші бар? 3542АртқаТексеру33 санының неше бөлгіші бар?3542​


Ответы на вопрос

Отвечает Кабылкаев Арсен.

Ответ:

33÷1=33

33÷3=11

33÷11=3

33÷33=1

Пошаговое объяснение:

33 санының 4 бөлгіші бар