Мысық үш күнде 57 тышқан ұстады . Бірінші күні 12 тышқан екінші күні бірінші күнге қарағанда 3 есе

артық тышқан ұстады мысық үш күнде неше тышқан ұстады​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярополов Тёма.

Пошаговое объяснение:

шешуі:12•3=36

12+36=48

57-48=9

жауабы:үшінші күні мысық 9 тышқан ұстала

Отвечает Земскова Аня.

Ответ:1 күні: 12 тышқан

2 күні:12×3=36тышқан

3 күні: 57-12-36=9

Жауап: Үшінші күні 9 тышқан ұстады

Пошаговое объяснение: