Знайдіть найбильше спільний дільник чисел: 1)27 і 36; 2)168 і 252. помогите плис


Ответы на вопрос

Отвечает Братов Деня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 27  і 36

27 = 3 *3*3

36 = 2*2*3*3

НСД (27; 36) = 3*3 = 9

Розкладемо на прості множники 168  і 252

168 = 2*2*2*3*7

252 = 2*2*3*3*7

НСД (168; 252) = 2*2*3*7 = 84