Миколка розклав яблука порівну у 8 пакетів, а потім розклав їх теж порівну у 12 пакетів, скільки

яблук було в Миколки, якщо відомо, що їх не більше 69, але не менше 89

Ответы на вопрос

Отвечает Драгун Анна.

8 = 2³

12 = 2² · 3

НОК (8 и 12) = 2³ · 3 = 24 - наименьшее общее кратное

89 : 24 = 3 (ост. 17)

24 · 3 = 72

69 < 72 < 89 - по условию задачи

72 : 8 = 9 - по 9 яблок в восьми пакетах

72 : 12 = 6 - по 6 яблок в двенадцати пакетах

Ответ: 72 яблока.