Обчислити площу прямокутника, якщо його периметрдорівнює 22 дм, а довжина9 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

P=2(a+b), по условию a=9дм. Имеем уравнения:

2(9+b)=22,

18+2b=22,

2b=22–18,

2b=4,

b=2дм.

Ответ: 2дм.