Знайти найменше спільне кратне чисел 145 і 174 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 145  і 174

145 = 5 *29

174 = 2*3*29

Виберемо в розкладанні меншого числа (145) множники, які не ввійшли в розкладання

5

Додамо ці множники в розкладання бóльшего числа

2, 3, 29, 5

Отриманий добуток запишемо у відповідь

НСК (145, 174) = 2*3*29 *5 = 870