23+89+77 тимди тасилмен есепте​


Ответы на вопрос

Отвечает Пушляков Даниил.

Ответ:

23+89+77=23×77+89=189

Отвечает Захарук Владик.

Ответ:

(23+89)+77=289

бірінші жақшаның ішіндегіні есептеп ал үстіне жазп қой ок