Різниця добутку чисел 32 і 15 та частки чисел 896 і 28


Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Настя.

32 · 15 - 896 : 28 = 448

1) 32 · 15 = 480 - произведение

2) 896 : 28 = 32 - частное

3) 480 - 32 = 448 - разница

Ответ: 448.

Отвечает Мацола Міша.

Ответ:

(32*15) - (896:28)

Пошаговое объяснение:

Частка чисел - це результат ділення.