110;120;150;260;270;380;480 сандардын жай көбейткіштерге жіктендер пж)​


Ответы на вопрос

Отвечает Банкетов Егор.

Ответ:

110=2×5×11

120=2×5×12

150=2×3×5×1

260=2×2×5×13

270=3×2×5×9

380=2×2×5×19

480=3×2×5×4×4