Яку частину години становлюють 18хв 27хв​


Ответы на вопрос

Отвечает Тулепберген Айзере.

Пошаговое объяснение:

1 год= 60 хв.

отже 18 хв будеть становити :

18 : 60 = 0,3 години або \frac{18}{60}= \frac{3}{10}

27 хвилин будуть становити :

\frac{27}{60}= \frac{9}{20}= 0,45 години