На розв'язання трьох задач Петрик витратив А хвилин. Першу задачу він розв'язував Б хвилин, а

другу на С хвилин довше,ніж першу. Скільки часу він розв'язував третю задачу?Склади вираз і знайди його значення при А = 48, Б = 16, С. 5.​ помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Саша.

Ответ:

третя задача 11

Пошаговое объяснение:

перша задача Б

друга задача Б+С

третя задача х

час на обидві задачи А

Б+Б+С+х=А

х=А-(Б+Б+С)

х=48-(16+16+5)

х=48-37

х=11

Отвечает Бактыбаева Аружан.

Пошаговое объяснение:

вроде так, это же легко