На шаховому турнірі Сашко зіграв три партії за 6 1/8 год. На першу партію він витратив 25 % всього

часу, на другу 1 5/7 того часу, що витратив на першу партію. Скільки часу витратив Сашко на третю партію?​

Ответы на вопрос

Отвечает Меша Люся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

25%=0,25=1/4

49/8×1/4=49/32 год 1партия

49/32×12/7=28/8 год 2 партия

49/32+28/8= 49/32+112/32=161/32 2 партии

49/8-161/32=196/32-161/32=35/32=1 3/32 год 3 партия