. Іра на 12 років старша за надо. Через 15 років Ірі ви- повниться 40 років. Скільки років Наді

зараз?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвкина Дарья.

Пошаговое объяснение:

  1. 40-15=25 (вік Іри)
  2. 25-12=13 (вік Наді)
Отвечает Багряшинский Данил.

Ответ:

Ірі 25, оскільки через 15 років їй буде 40

Вік Наді =25-12=13 роки Наді зараз