69+(95-х)=108 теңдеуді шеш және тексеруді орында​


Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманов Радим.

95-x=108-69

95-x=39

x=-95+39

x=56

69+(95-56)=108

Пошаговое объяснение: