4(x+1) С = 4x+9 Завдання з комбінаторики,розв'язати рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Эльзана.

Ответ:

4(x+1)=9

4x+4=9

4x=9-4

4x=5

x=1,25

Пошаговое объяснение:

ну по-моему так