Сыныпта 30 оқушы, әрқайсы ән айтып немесе би билейді. Ән айтатын 17, би билейтін 19 оқушы бар. Неше

оқушы ән де айтады, би де билейді? Жауап :​

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Вадим.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

30-17=13

30-19=11

13-11=2