першого дня тетяна прочитала 1/4 частину книжки, другого 3/5. яка частина книжки залишилась

непрочитаною

Ответы на вопрос

Отвечает Язова Ариша.

1/4 + 3/5 = 17/20 (част.) прочитано

20/20 - 17/20 = 3/20 (част.) залишились непрочитаними

Відповідь: 3/20.