У каністрі було 85 л бензину.Протягом 8 днів батько відливав з каністри по m літрів бензину,що

залишилася у каністрі.Яким може бути натуральним число m?

Ответы на вопрос

Отвечает Каспер Иван.

Выражение: 85 - 8m.

m = 85 : 8 = 10 (ост. 5)

m = {1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10}.

Тогда:

85 - 8 · 1 = 77 л - осталось в канистре

85 - 8 · 2 = 69 л - осталось в канистре

85 - 8 · 3 = 61 л - осталось в канистре

и т.д.

85 - 8 · 10 = 5 л - осталось в канистре

Отвечает Барневич Сергей.

Ответ:

85 - 8 · 1 = 77 л

85 - 8 · 2 = 69 л

85 - 8 · 3 = 61 л

85 - 8 · 10 = 5 л

Пошаговое объяснение:

85 - 8m

m = 85 : 8 = 10 m = {1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10}.