Доведіть що чотирикутник ABCD з вершками точкках А(-2: 3) В(4: -3) С(2: 7) D(-4: 13) є

паралелограмом​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Владимир.

Пошаговое объяснение:

Довжина вектора дорівнює √(х2-х1)²+(у2-у1)²

|АВ|=√(4-(-2))²+(-3-3)²=√6²+(-6)²=√72=6√2

|DC|=√(2-(-4))²+(7-13)²=√6²+(-6)²=6√2

|BC|=√(2-4)²+(7-(-3))²=√(-2)²+10²=√104=2√26

|AD|=√(-4-(-2))²+(13-3)²=√(-2)²+10²=2√26

Координати вектора: х=х2-х1 у=у2-у1

АВ(4-(-2);-3-3)=(6;-6)

DC(2-(-4):7-13)=(6;-6)

BC(2-4);7-(-3))=(-2;10)

AD(-4-(-2);13-3)=(-2:10)

Так як протилежні сторони чотирикутника рівні і колінеарні, то він є паралелограмом