37/31 болшектерине тен болшек тап


Ответы на вопрос

Отвечает Задорожняя Лиза.

Ответ:

37/31 бөлшегінде 37 мен 31 жай сан, сондықтан бұл бөлшекке тең бөлшектер осы бөлшектің еселенген бөлшектері

Пошаговое объяснение:

Формула: 37×k/31×k, k кез келген сан

37×2/31×2=74/62; 37×3/31×3=111/93