Заміни відношення дробових чисел рівним йому відношенням натуральних чисел а) 8,1:1,08;b) 7/24

5/12​

Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 8,1:1,08

щоб десятковий дріб перетворити на натуральне число , його потрібно домножити на 10,100,1000 . все залежить від кількості знаків після ком.

В числі 1,08 -два знаки після коми , отже обидва числа 8,1 та 1,08 домножуємо на 100

8,1* 100=810

1,08*100= 108

маємо відношення

810 : 108

b) 7/24 5/12

7/24 та 5/12

треба обидва дроба домножити на таке число , щоб позбутися знаменника

В даному випадку  це 24

(7*24)/24= 7

(5*24)/12= 2*5 = 10

маємо відношення

7 : 10