Заміни відношення дробових чисел рівним йому відношенням натуральних чисел 2 : 13/7. *​


Ответы на вопрос

Отвечает Велизаров Венцеслав.

2 : 13/7 = 2 · 7/13 = 14/13 = 14 : 13

Ответ: 2 : 13/7 = 14 : 13.

Проверка:

2 : 13/7 = 14 : 13 - это пропорция

2 · 13 = 13/7 · 14 - свойство пропорции

26 = 13 · 2 - верно