Знайдіть значення виразу 105 + а якщо а = 25;37;92;105.


Ответы на вопрос

Отвечает Ниязова Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

105 + а

105 + 25 = 130

105 + 37 = 142

105 + 92 = 197

105 + 105 = 210