периметр основи правельної п'ятикутної піраміди дорівнює 24 см а висота бічних граней 10 см.

Обчисліть площу бічної поверхні піраміди ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кареткина Наталья.

Ответ:

Внизу.

Пошаговое объяснение:

S б.п.= 1/2 P осн.* d= 1/2 * 24 * 10 =120 cм²

d=10 см.

P осн.=24 см.